سفارش تبلیغ
صبا ویژن
*** خلیج فارس ***
   مشخصات مدیر وبلاگ
 
  *** ♥ به به!! به به!! ♥ ***[212]
 

از خلیج فارس می‌آید نسیم فارسی ابر در شیراز می‌بارد چو سیم فارسی می رسد از کشتی بشکسته شعر بی شکست شعر هم بشکست با پند قدیم فارسی شیخ را سرمست دیدم یک شبی از بوی نفت رفت با عطر کفن عطر و شمیم فارسی

    آمارو اطلاعات

بازدید امروز : 29
بازدید دیروز : 11
کل بازدید : 28913
کل یادداشتها ها : 12

پیوست ها

نوشته شده در تاریخ 91/2/29 ساعت 11:30 ع توسط *** ♥ به به!! به به!! ♥ ***


طرح الحاق بحرین به عربستان


نوشته شده در تاریخ 91/2/29 ساعت 8:28 ع توسط *** ♥ به به!! به به!! ♥ ***


به گزارش فارس، محافل سیاسی آگاه به هفته‌نامه فلسطینی المنار گفتند سرویس اطلاعاتی عربستان ماههاست که توانسته در صفوف گروه‌های مسلح وابسته به القاعده در شمال لبنان و در مرز با سوریه نفوذ کند.عربستان عناصر القاعده را در اردوگاه‌های شمال لبنان آموزش می‌دهد/ جنگ یمن جنگ علیه القاعده نیست

بنا بر این گزارش، ریاض همچنین به درخواست آمریکا در بسیج و تجهیز نیروهای مسلح در خاک لیبی نیز نظارت داشته است و همچنان این شبه‌نظامیان را برای اجرای برنامه‌های ویژه در راستای منافع خود و همچنین منافع اسرائیل و آمریکا به کار می‌گیرد.

 شبه‌نظامیان و گروه‌های مسلحی که از مدت‌ها پیش در اجرای عملیات انفجاری در خاک عراق کار کرده‌اند هم اکنون از سوی عربستان حمایت مالی می‌شوند تا برای اجرای عملیات‌ها و انفجارهای تروریستی در خاک سوریه وارد این کشور شوند.

بیشتر اعضای این گروهک‌های تروریستی تنها از مرز عراق با سوریه وارد این کشور نمی‌شوند بلکه در اردوگاه‌هایی خاص در شمال لبنان آموزش دیده و برای نفوذ به خاک سوریه آماده می‌شوند.

رژیم آل سعود همچنین شماری از عناصر القاعده در خاک عربستان  را آموزش داده تا از آنها برای انجام انفجارهای تروریستی خونبار علیه ملت سوریه استفاده کند.

بنا به تاکید محافل سیاسی آگاه، عربستان در مقابله با خطر تندروی و تروریسم دوگانه رفتار می‌کند و تندورها که در سوریه فعالیت می‌کنند گروهک‌هایی هستند که پس از کنار گذاشتن خواسته‌های خود مبنی بر سرنگونی رژیم‌های فاسد حوزه خلیج فارس، عربستان بار دیگر آنها را تربیت کرده و به داخل خاک سوریه هدایت کرده است.

المنار در ادامه نوشت: آمریکا و عربستان با به کارگیری نیروهای یمنی در حال جنگ علیه القاعده در جنوب یمن هستند چرا که واشنگتن و ریاض نگران این موضوع هستند که مناطق جنوبی در یمن به پایگاهی برای حمله به پایگاه‌های آمریکا در منطقه خلیج فارس تبدیل شود یا منافع رسمی سعودی با نفوذ افراد مسلح از مرزهای مشترک یمن با عربستان  به داخل خاک این کشور در معرض خطر باشد.

بر اساس این گزارش، ناظران معتقدند جنگ جنوب یمن که آمریکا و عربستان نیز در آن شرکت دارند جنگ علیه القاعده به شمار نمی‌ رود چرا که گروه‌های اسلام‌گرای دیگری وابسته به القاعده در نقاط ناآرام جهان از خاورمیانه تا شمال آفریقا فعالیت می‌کنند در حالی که از کمک‌های مالی و تسلیحاتی عربستان و سرویس‌های جاسوسی غرب و آمریکا برخوردار هستند.


نوشته شده در تاریخ 91/2/28 ساعت 12:37 ع توسط *** ♥ به به!! به به!! ♥ ***


این است خادم الحرمین!!!

ملک عبدالله/پادشاه عربستان/Abdullah / Saudi king

خادم الحرمین/ملک عبدالله/امیرمومنان عربستان

خادم الحرمین/امیر مومنان عربستان/ملک عبدالله

خادم الحرمین/ملک عبدالله/پادشاه عربستان/امیرمومنان عربستان

 ملک عبدالله/پادشاه عربستان/امیرمومنان عربستان/خادم الحرمین/


نوشته شده در تاریخ 91/2/28 ساعت 10:42 ص توسط *** ♥ به به!! به به!! ♥ ***


 

در همین راستا و براى چندمین بار پیاپى شاهد دست دادن وزیر فرهنگ به عنوان یکی از مقامات ارشد حکومت عربستان با زنان نامحرم به اصطلاح محجبه در یک جشن بوده ایم. در این جشن وزیر فرهنگ با دعوت از چهره هاى سرشناس رسانه که اغلب مجریان زن برنامه هاى تلویزیونى بودند، با فشردن دست آنان، از آنها تقدیر به عمل آورد.

به گزارش شیعه آنلاین، عربستان سعودی کشورى است که بنا به افراط دینى وهابیون، رانندگى، کار کردن و حضور زنان در فعالیت هاى اجتماعى در این کشور ممنوع به شمار می رود.
 
مقامات عربستانی با گرفتن ژست ایمان و تقوا، آزادی زنان را از چارچوب دینی که خداوند متعال آن را در قرآن کریم تعیین کرده نیز محدود تر می کنند اما در همین حال با رفتارهای عجیب نشان می دهند و ثابت می کنند که ایمان و تقوایی که دارند تو خالی و ظاهری است.
 
در همین راستا و براى چندمین بار پیاپى شاهد دست دادن وزیر فرهنگ به عنوان یکی از مقامات ارشد حکومت عربستان با زنان نامحرم به اصطلاح محجبه در یک جشن بوده ایم. در این جشن وزیر فرهنگ با دعوت از چهره هاى سرشناس رسانه که اغلب مجریان زن برنامه هاى تلویزیونى بودند، با فشردن دست آنان، از آنها تقدیر به عمل آورد.
 
نکته قابل توجه در این جشن این بود که یکی از زنان حاضر در آن، که یک گوینده سرشناس عربستانی است، عبای مردانه ای بر تن کرده بود که بر پشت آن یک عکس قدیمی از شاهزاده "سلطان بن عبدالعزیز آل سعود" ولیعهد عربستان سعودی چاپ شده بود.
 
 
پس کجایند اعضای مؤمن! هیئت امر به معروف و نهی از منکر وهابیت تا دست دادن این زنان نامحرم با این مردان وهابی را ببینند؟! آیا فقط بلدند که به مردم عادی فشار بیاورند و آنان را به هر بهانه ای در کوچه و بازار مورد ضرب و شتم قرار دهند؟!
 
 

 


نوشته شده در تاریخ 91/2/26 ساعت 12:45 ص توسط *** ♥ به به!! به به!! ♥ ***


 سلام

نقشه خلیج فارس متعلق به عربستان


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ